X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



Θεμιστοκλέους 1, 591 00 Βέροια | τηλ.: 23310.61502, 23310.71822 - fax: 2331061766 | email: info@eps-imathias.gr


ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ




ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 2-3/2/2019 (ορθή επανάληψη)
https://www.eps-imathias.gr/article.asp?code=1924

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 02.02.2019

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΠΛΑΤΕΟΣ 15.00 ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ -ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ

ΜΕΛΙΚΗΣ 15.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ -ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ

ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 15.00 ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΠΙΤΟΣ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ

ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ 15.00 ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 15.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 15.00 ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΤΡΑΝΤΟΣ -ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 15.00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ
Διαιτησία: ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ -ΛΑΖΑΡΟΥ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.




ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 03.02.2019


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 15.00 ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ
Διαιτησία: ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΠΕΤΡΟΥ

ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ 15.00 ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ - Ολυμπιακος Λουτρου
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΤΡΑΝΤΟΣ

ΝΗΣΕΛΙΟΥ 15.00 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ - ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ
Διαιτησία: ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ -ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ

ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΕΚ Καμποχωρίου - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ -ΣΙΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ

ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ 15.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ -ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ





Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΓΙΑΝΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΑΣ Γιαννακοχωριου - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ -ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΧΡΥΣΑΝΗΣ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ

ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ 15.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ -ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΓΚΟΓΚΟΣ

ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ 15.00 ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ - ΛΕΥΚΑΔΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ
ΡΑΧΙΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ-ΠΟΖΙΑΔΗΣ


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ 10.30 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ
Διαιτησία: ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ -ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ -ΠΕΤΡΟΥ

ΚΥΨΕΛΗΣ 10.30 ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Διαιτησία: ΤΡΑΝΤΟΣ -ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ

ΣΥΚΙΑΣ 10.30 ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ - ΠΟ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ
Διαιτησία: ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΣΙΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΠΑΝΑΓΙΩΠΟΥΛΑΣ 10.30 ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ
Διαιτησία: ΧΡΥΣΑΝΗΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ -ΒΑΛΚΑΝΟΣ

ΜΕΣΗΣ 10.30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΡΟΔΑΚΑ - ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ -ΓΑΒΡΑΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ

ΤΡΙΛΟΦΟΥ 10.30 Ερμης Τριλοφου - Παλασιδειος Ακαδημια
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΛΑΖΑΡΟΥ -ΓΚΟΓΚΑΣ


---- Τέλος προγράμματος αγώνων της 03.02.2019 ----


Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
Θεμιστοκλέους 1, 591 00 Βέροια
τηλ.: 22331061502, 2331071822
fax: 2331061766
email: info@eps-imathias.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK